Pierwszy tydzień ferii dobiegł końca, a tym samym zakończyły się półkolonie zimowe w naszej szkole. Uczestnicy mieli tydzień pełen wrażeń!
A co dokładnie się działo?
Dzieci przygotowały własnoręcznie fantastyczne maski karnawałowe, wzięły udział w warsztatach w Teatrze Miniatura, odbyły bardzo ciekawą rozmowę z Panią Elizą, która opowiedziała im, jak osoby niewidome radzą sobie z codziennością. Uczestnicy zwiedzili Muzeum Figur Woskowych w Baszcie Tajemnic, wystawy w Centrum Nauki Hewelianum oraz Muzeum Niewidzialny Gdańsk zanurzając się na chwilę w ciemności.
Było też mnóstwo czasu na zabawę m.in. w Centrum Rozrywki Loopy’s World, na placu zabaw w Playground Arena oraz podczas bowlingu w Centrum U7.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W pierwszym tygodniu ferii (29.01.-02.02.) w ramach Akcji Zima 2024 odbędą się w naszej szkole PÓŁKOLONIE

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:30

W programie:

Poniedziałek: Warsztaty „W rytmie karnawału!” – przygotowanie masek karnawałowych oraz zabawa w Playground Arena.

Wtorek: Zwiedzanie wystawy w Centrum Nauki Hevelianum. Bowling w Centrum U7.

Środa: Baszta Tajemnic - Zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych, kino 7D. Warsztaty w Teatrze Miniatura.

Czwartek: Zajęcia sportowe. Zabawa w Loopy’s World.

Piątek: Film pt. „Akademia Pana Kleksa” w kinie Helios. Zwiedzanie i warsztaty w Muzeum Niewidzialny Gdańsk

Każdy uczestnik powinien posiadać legitymację szkolną oraz kartę mieszkańca (w razie braku karty bilety na przejazdy tramwajem).