Klasa 4b osiągnęła najlepszą frekwencję w naszej szkole w akcji Rowerowy Maj, dzięki czemu została zaproszona na wyjątkowy festyn podsumowujący tegoroczną edycję programu.
Podczas wydarzenia odbyło się uroczyste nagradzanie najbardziej aktywnych szkół i klas, ale nie zabrakło również mnóstwa atrakcji. Uczniowie mogli skorzystać z malowania twarzy, własnoręcznie wykonać breloczki, a także spróbować swoich sił w kręceniu na rowerze, aby przygotować pyszny koktajl owocowy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przejażdżki rowerem elektrycznym.
Na uczestników czekały również stoiska Policji i Wodociągów Gdańskich, pyszne owoce, napoje, dmuchańce oraz wiele innych atrakcji.
Ogromnie cieszymy się, że za swoje zaangażowanie i aktywny udział w akcji Rowerowy Maj klasa 4b wywalczyła nagrodę grupową – zajęcia z trenerem w Movement Arenie! 
Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 4b osiągnięcia najlepszej frekwencji w naszej szkole i życzymy wielu sportowych wrażeń podczas realizacji nagrody!