Informujemy, że nasza nauczycielka pani Beata Ptasińska została finalistką konkursu " Gdański Nauczyciel Roku 2022".

Pani Beata jest innowacyjną nauczycielką języka angielskiego. To oddany i pomysłowy pedagog. Uczniowie doceniają jej energię i zaangażowanie. Daje osobisty przykład: będąc aktywną wolontariuszką, zachęca uczniów i rodziców do działań charytatywnych. Prowadząc SKW 5 razy stawała na podium konkursów Termosfera i Szkoła Społecznie Wrażliwa. Ze swoją klasą tworzyła graficzny kodeks zasad, realizowała projekty aktywizujące uczniów: Emp@tyczna Klasa, Wiem i działam. Daje uczniom przestrzeń do zarządzania budżetem i podejmowania decyzji. Organizuje Dzień Życzliwości, Dzień Dobrych Uczynków, spotkania z ciekawymi ludźmi, paczki dla seniorów dzielnicy.

Liczymy na Państwa głosy:)

Głosujcie na panią Beatę Ptasińską !!!! TYLKO DO 9 PAŹDZIERNIKA 2022 !!!  głosowanie na Gdańskiego Nauczyciela Roku 2022

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu konkursie Gdański Nauczyciel i Dyrektor Roku. Konkurs ma przyczynić się do docenienia osiągnięć nauczycieli i kadry zarządzającej oraz promocji gdańskiej oświaty.

Od 30 września do 9 października mieszkańcy Gdańska mogą oddać głos na portalu gdansk.pl https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/gdanski-nauczyciel-i-dyrektor-roku-2022,a,228135