W tym roku koszt 1 obiadu będzie wynosił 5zł.

Na stronie www.jemyzdrowo.edu.pl - oprócz aktualnego MENU jest dostępna kwota za obiady. Umieszczana jest na dzień 1 bądź 2  każdego miesiąca w pierwszym śniadaniu.
numer konta: 76 1240 1268 1111 0010 3841 1606
Numer konta dotyczy osób, dla których jest to pierwsza umowa i które nie mają jeszcze indywidualnego numeru konta.
Proszę rodziców dzieci, które korzystają z obiadów by zanim dokonają płatności za posiłki w grudniu skontaktowali się z intendentem, aby uzyskać dokładną kwotę do przelewu - wiąże się to z zamknięciem roku kalendarzowego.
Przypominamy o terminowych wpłatach na INDYWIDUALNE NUMERY KONT DZIECI. Dzieci, które nie mają opłaconych posiłków nie będą mogły korzystać ze stołówki szkolnej do czasu uregulowania zaległości.
Wpłaty dokonujemy za bieżący miesiąc- nie opłacamy posiłków miesiąc bądź dwa do przodu. Rodzice, którzy zrobili już wpłatę za styczeń będą mieli zwrot tej kwoty.

W załączniku aktualna umowa na wyzywienie ucznia.