11 czerwca reprezentacja uczniów klas 1A i 3B wzięła udział w Gali Football3 Changemakers, która odbyła się na Polsat Plus Arenie Gdańsk.
Nasi uczniowie uczestniczyli w wydarzeniu, którego fundamentami są współpraca, dialog oraz zasady fair play. Wśród uczestników z całej Polski wspólnie odkrywali, że aktywność fizyczna to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim budowanie relacji.
Równolegle do turnieju odbywała się konferencja "Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie i dobrostan ucznia 2.0" organizowana przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Naszą szkołę w roli prelegentów reprezentowali pani Magdalena Tutaj oraz pan Filip Blank. W konferencji wzięli udział m.in. dyrektorzy szkół, w tym nasza pani Dyrektor Elżbieta Niewiadomska-Abińska.
Dziękujemy Trenuj Bycie Dobrym za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.