Ze względu na upały uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w godzinach:
- 8:00 - klasy I-III
- 9:00 - klasy IV - VI
- 10:00 - klasy VII - VIII
- 9:00 - odział przedszkolny
Dla klas I-VIII zakończenie roku szkolnego na sali gimnastycznej. Dla oddziału przedszkolnego w sali numer 5.


