16 grudnia gościliśmy w szkolnych murach szacowne grono olszyńskich seniorek i seniorów na dorocznym spotkaniu wigilijnym. Przy opłatku, tradycyjnych potrawach i dźwiękach kolęd seniorzy wspominali dawne czasy i dzielili się dobrymi życzeniami na przyszłość.
Nie zabrakło też gorących życzeń od wiceprezydent Monika Chabior, wiceprezydenta Piotr Grzelak, przewodniczącej Rada Dzielnicy Olszynka Jadwigi Kubik, dyrektor szkoły Elżbiety Niewiadomskiej-Abińskiej oraz księdza proboszcza z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP - Piotra Dobka. Wesołą atmosferę uświetniła świąteczna fotobudka oraz upominki od uczniów SP 59.
Cieszymy się, że mogliśmy być współorganizatorami tej uroczystości i przyłączamy się do życzeń zdrowia i samych radosnych dni dla naszych szacownych seniorek i seniorów.