Tuż przed wakacjami klasy 1A, 1B i 3A odwiedziły Komendę Państwowej Straży Pożarnej na gdańskim Przymorzu.
Uczniowie poznali zasady bezpieczeństwa, dowiedzieli się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia, zobaczyli wozy strażackie, sprzęt strażacki oraz uczestniczyli w praktycznych zajęciach z pierwszej pomocy oraz ewakuacji z zadymionych miejsc. To była ciekawa i wartościowa lekcja względem bezpieczeństwa również i w wakacje.
Dziękujemy Strażakom za miłe przyjęcie i przekazaną cenną wiedzę!


