Klasy 1A, 2A i 3B wybrały się w piątek na wyjście integracyjne. Najpierw wszyscy delektowali się pysznymi lodami, a później spędzili aktywnie czas na placu zabaw.

To był świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i lepsze poznanie się.