Zespół nauczycieli humanistow ogłasza zwycięzców konkursu "Żywe obrazy".
W konkursie udział wzięli:
Adam Kulesza (6a) -"Portret artysty"
Jakub Turko (4a) -"Chef Offer 2"
Agata Tarasiuk (5a)-"Dziewczyna z perłą"
Lena Przybyła (5a) -"Syn człowieczy"
Filip Richert (4a) -"Śpiąca cyganka "
Lena Szewczyk (5a)-"Dama z gronostajem"
Paweł Ciszkiewicz (4a)- Autoportret Van Gogha
Filip Kreft (4b) - "Chłopiec śpiący nad książką"
Zuzanna Antonik (4a)-"Dama z gronostajem"
Martyna Dziecielska (6b)-"Prządka"
Marcel Wąs (4a)-"Słoneczniki "
Igor Zając (4a)-"Krzyk"
Kinga Lisowska (5b) -"Dama z gronostajem"
WYNIKI:
1. miejsce - za idealne odwzorowanie obrazu, podjęcie dzieła z licznymi detalami i konieczność zaangażowania osób trzecich - zajmuje Martyna Dziecielska (6b) , tworząc żywy obraz pt. "Prządka".
2. miejsce - za profesjonalizm i precyzję w odwzorowaniu obrazu - zajmuje Adam Kulesza (6a) , który ożywił " Portret artysty".
3.miejsce - za twórcze wykorzystanie przestrzeni - to miejsce Filipa Richerta (4a), który przedstawił "Śpiącą cygankę".
Komisja konkursowa pragnie ogłosić także osoby wyróżnione:
Filip Kreft (4b) - "Śpiący chłopiec "- wyróżnienie za bardzo profesjonalne pod względem technicznym ujęcie portretu.
Agata Tarasiuk (5a) - "Dziewczyna z perłą"- komisja doceniła profesjonalne (pod względem technicznym) przedstawienie portretu.
Zuzanna Antonik (4a) - "Dama z gronostajem"- wyróżnienie za twórcze wykorzystanie elementów życia codziennego.
Marcel Wąs (4a) - "Słoneczniki"- docenienie oryginalnego doboru obrazu i innowacyjnego podejścia do reprodukcji.
Gorąco dziękujemy każdemu dziecku za udział w konkursie. W galerii przedstawiamy wszystkie prace.